Premiéra Nevinné krutosti

Již před časem jsme informovali o filmu Davida Baldy (3.A) Nevinná krutost. Film z prostředí ilegálních psích zápasů umožní divákům nahlédnout do kriminálního podsvětí. Diváci se mohou těšit na napínavou podívanou, umocněnou výbornými hereckými výkony Vítka Martince, Tomáše Lněničky (Východočeské divadlo Pardubice), Jiřího Zapletala (Klicperovo divadlo), Filipa Humla (Divadlo DRAK), Josefa Jana Kopeckého (Divadlo Jesličky), Jana Vápeníka (Klicperovo divadlo), Jana Bílka (Klicperovo divadlo), Jany Portykové (Divadlo Jesličky), Josefa Čepelky (Klicperovo divadlo) a dalších i zpěvem a hrou na klávesy v podání Martiny Forejtkové (První soukromé jazykové gymnázium) či zpěvem Terezy Košťálové (loňská absolventka PSJG) – obě uvidíte i v menší roli.

David Balda se opět projevil jako univerzální umělec – kromě režie se postaral o kameru a spolu s Vítkem Martincem také napsal scénář.

Nevinnou krutost je možné zhlédnout v Hradci Králové v neděli 8. a v úterý 10. dubna 2018 – Bio Centrál, vždy od 18.00. Jedná se o klasický celovečerní film (87 min). Vstupenky si lze rezervovat ZDE.

Pro ochránce přírody ještě dodejme, že při natáčení psích zápasů nezahynuli ani nebyli zraněni žádní psi (a ani herci).

Mgr. Jiří Aubris

Sdílejte příspěvek